Jdi na obsah Jdi na menu
 

Návštěvní kniha

 

Vítejte v naší Návštěvní knize!
Děkuji Vám za vaše vzkazy, názory a zkušenosti. Myslím si, že je důležité, aby se lidé podělili o své pozitivní i negativní zkušenosti s výchovou a péčí o psí kamarády. Budu ráda, když se pod své příspěvky podepíšete a uvedete kontakt na Vás.

Můžete nám také napsat na Email.

grafika6.jpg

 

Komentáře

Přehled komentářů

Dočasné ukončení návštěvní knihy

(Martina, 9. 2. 2015 9:43)

Vážení a milí návštěvníci, přátelé Chica,

Kvůli neustálému spamu na těchto stránkách jsem byla nucena dočasně uzavřít možnost přidávání komentářů. Vašich postřehů a vzkazů si však velmi vážím a pokud nám napíšete na email, ráda Váš komentář zveřejním s odkazem na Vás. Zastihnete nás též na Facebooku.

Srdečně, Martina a Chico

Brouk v hlavě

(Lenka Řezníčková, 21. 5. 2012 21:52)

Na knížku jsem narazila vlastně úplnou náladou, když jsem si musela koupit něco z knižního klubu a nyní nelituji. Přečetla jsem jí jedním dechem a nejspíš si budu muset dát repete. Je v ní spousta dobrých rad a návodů za které moc děkuji. V červenci si jdu pro fenku krátkosrsté kolie a už se na ní hrozně těším!

Nyní řeším téměř neřešitelný problém krmiva. Knížka a informace o krmivu mi nasadila brouka do hlavy a nevím čím bych měla krmit. Jelikož nevařím moc ani sama pro sebe, raději bych volila nějaké dobré granule. Ale nevím které... Nevím zda se to může takto veřejně propagovat, ale ráda bych se zeptala čím krmíte Chica vy? Chtěla jsem krmit Firminem, od něho mě chovatelé trochu zrazují, ale z toho nepřeberného množství prostě nevím co vybrat.

Moc děkuji za odpověď a děkuji za super knížku!

Re: Brouk v hlavě

(Martina, 4. 6. 2012 19:56)

Milá Lenko,
děkuji za Váš příspěvek. Moc mne těší, že jste v knize našla rady a tipy, které Vás zaujaly a které využijete při výchově svého vlastního pejska.

O výživě štěňátka si s Vámi ráda popovídám. Prosím kontaktujte mne na emailové adrese, která je uvedená v záhlaví této stránky. Budu se těšit.

Se srdečným pozdravem,
Martina

samá chvála

(Tereza Cigánková, 12. 1. 2012 16:58)

Dobré odpoledne,
kniha je naprosto skvělá.
Velmi mi pomohla a díky Chicovi vím už od začátku, jak pečovat o mou labradorku. Velmi mi v krušných začátcích pomohla a ráda si ji stále čtu už po několikáte,protože mě zaujala. Je to pojáno úplně jinka než v odborných knížkách pro labíky. Knížku doporučuji všem.
Paní Martině Réblové patří můj upřímný DÍK.

P.S.: Chico je skvělý a krásný labrador.

Re: samá chvála

(Martina, 3. 2. 2012 9:43)

Milá Terezko,
děkuji za příspěvek a jsem ráda, že se Ti kniha líbí. Nic nepotěší více než vědět, že nebylo marné všechny naše zkušenosti sepsat a poskytnout je dalším lidem, kteří si z knihy mohou vybrat co pro výchovu psa zrovna potřebují.
Přeji ti zdravého a spokojeného pejska, který bude po dlouhá léta tvým věrným společníkem.

Re: Re: samá chvála

(Tereza..., 3. 2. 2012 16:38)

Díky, ale jen díky Vám toho tolik vím...jsou v ní velmi užitečné rady z každodenního života a nejvíce jsem se v ní dozvěděla. Když se nám někdo směje, že nemáme občas zas tak velký pořádek, tak použiju fejeton (o úklidu a soužití psa v jinak klidné a spořádané domácnosti), použitý v knížce, a odpověď mých přátel je skoro stejná. Já Bellu miluju a chvilky s ní bych neviměnila i za ten největší pořádek na světě (i když ze začátku to bylo náročné)...

Pozdrav od tatínka

(Jana Janěvová, 5. 3. 2011 14:45)

Milá Martino a Chico,
posílám pozdrav a velké díky.
Je to velká čest pro tatínka Chica.
Knihu jsem si přečetla a moc mě potěšila.
Díky ;) Jana Janěvová , majitelka Excellent Royal Standard

Re: Pozdrav od tatínka

(Martina, 10. 3. 2011 19:12)

Milá Jano,
děkuji za pozdrav, moc mě potěšil. Chico získal po obou rodičích nádhernou labradoří povahu, která dokáže zvrátit všechny špatné nálady i nepřízně osudu. Jsem za to moc vděčná.
Posíláme Vám s Chicem pozdravy a doufám, že se Larrymu daří dobře.
Martina

srdečný pozdrav

(Petra Jankotová, 12. 2. 2011 21:22)

Milá Martino,

Vaši knížku jsem sice nečetla, ale pečlivě jsem sledovala deníček Chica už na stránkách chovatelské stanice paní Stáni. Rady ohledně pořízení štěňátka či výcviku jsme už využít nemohli, protože máme doma nyní 3,5 letého pejska černého labradora. I tak jsem ale se zájmem a s úsměvem pročítala každý příspěvek, kdy mi Vaše příhody připadaly tolik známé :-)

Jsem ráda, že je Chico již v pořádku a přeji Vám, Igorovi i Chicovi krásně prožitá společná léta.

Petra a Dearson Excellent Bohemia Angel - "nepokrevně vzdálený příbuzný" Chica :-), pejsek z vrhu D, maminka Angelee)

Re: srdečný pozdrav

(Martina, 16. 2. 2011 17:30)

Milá Petro,
děkuji za milý pozdrav. Těší mne, že jste si před dvěma lety našla naše štěněcí vyprávění a četla si v našich denních příhodách. Přeji Vám a Vašemu pejskovi hodně společné radosti.
Martina

poděkování

(Jana Smotlachová, 10. 2. 2011 16:25)

Milá Martino a Chico,

napřed jsem byla překvapená, když při náhodné návštěvě knihkupectví z přebalu jedné z knížek koukalo naše štěně :o) a potom bezmezně nadšená celou Vaší knížkou.
MOCaMOC děkujeme, je to autentický příběh ze života i manuál připravený k okamžitému použití, včetně všech nezištných návodů a vlastních zkušeností
vděčná Jana a Fortuna Via Brunensis (Jenny)

Re: poděkování

(Martina, 11. 2. 2011 12:02)

Milá Jano a Jenny,

děkuji za Váš vzkaz a moc mě těší, že se Vám kniha líbila. Myslím, že jste nebyla tak daleko od pravdy, když popisujete jak na Vás z přebalu koukalo Vaše štěně. Otec Vaší fenky Jenny (Fortuna Via Brunensis), nádherný čokoládový plemeník My Faith Tankaram, je také dědečkem Chica v otcovské linii. Přeji Vám, aby z Vašeho štěňátka vyrostl zdravý a krásný labrador se skvělou povahou.

Martina

Blahoželanie k narodeninám

(Grant, 22. 1. 2011 21:01)

Ahoj Chico,
k Tvojim dnešným narodeninám Ti neželám nič len zdravie, zdravie a zase zdravie, pretože všetko ostatné dostávaš od svojej úžasnej rodiny, ktorá si Ťa odnášala z Rozsochatca v ten istý deň ako naši mňa.
Aj naši sú super a ako sa hovorí, zniesli by mi modré z neba.
Tvoj braček Grant

Re: Blahoželanie k narodeninám

(Martina, 23. 1. 2011 18:02)

Srdečně zdravím na Slovensko, Granta a jeho skvělé páníčky!
Moc děkujeme za blahopřání a že jste si vzpomněli a též posíláme narozeninovou kostičku.

Je to skoro neuvěřitelné, ale jsou to již dva roky, co jsme si ve stejný den vybírali naše pejsky. Doufám, že se Grantovi daří v záchranářském tréninku a dělá Vám jen samou radost.

Martina