Jdi na obsah Jdi na menu
 

Novinky

tlapka.jpg26. prosince 2012
Vážení a milí přátelé pejsků, kamarádi Chica,
i v letošním roce bychom se s Vámi chtěli podělit o malou radost, kterou jsou dvě fotografie v nástěnném a stolním kalendáři Labradorský retrívr pro rok 2013. Chica najdete na dubnové a říjnové stránce. Jsou to fotografie, které byly pořízeny na našem jarním putování po Toskánsku. 
Kalendáře vydávají manželé Bulánkovi a jejich společnost ACAN. Moc jim děkujeme. Fotografie jsme poskytli bezplatně a bez nároku na honorář.
 www.kalendarepsu.cz

Chtěla bych poděkovat za Vaše milé vzkazy v návštěvní knize a za emaily, které nám posíláte. Děkujeme za Vaši přízeň.

kalendar2013_chico_1_nahled.jpg         kalendar2013_chico_2_nahled.jpg

duben 2013

  říjen 2013

 

tlapka.jpg

10. ledna 2012
Do rubriky Recenze a názory byla přidána nová recenze od paní Žákové. Moc děkujeme.

 

tlapka.jpg1. ledna 2012
Rádi bychom se s vámi také podělili o novinku - Chico má svoji štěněcí fotografii v stolním kalendáři Retrívr 2012. Najdete ho na prosincové stránce. Fotografii jsme poskytli bezplatně a bez nároku na honorář. Děkujeme manželům Bulánkovým a firmě ACAN  za hezký kalendář. www.kalendarepsu.cz

kalendar-1.jpg

kalendar-2.jpg

 tlapka.jpg

14. srpna 2011
Do fotoalba "Cesta do srdce labradora" bylo přidáno několik nových fotografií z letošního léta. Chico si zrovna užíval siestu ma zahradě.

 

tlapka.jpg

21. června 2011
Nyní nás najdete také na facebooku. Odkazy na profil knihy i stránky pejska Chica, který je hlavní postavou, jsem umístila na domovskou webovou stránku.

 

tlapka.jpg16. dubna 2011
Do rubriky Informace pro vás byl přidán příspěvek Je mnoho bílkovin v krmivu nebezpečné? Příspěvěk vám přináší informace o tom, jak tělo psa zpracovává bílkoviny a jak je důležité, aby krmivo obsahovalo bílkoviny z kvalitních zdrojů, které jsou lehce stravitelné a netvoří se při jejich metabolismu příliš mnoho odpadních látek, které tělo musí složitě vyloučit.

 

tlapka.jpg25. února 2011
Do rubriky Recenze a názory byla přidána nová recenze. Byla přejata z originálu v Literární kavárně na webu Knižního klubu.

 

tlapka.jpg

22. února 2011
Do rubriky Informace pro vás byl přidán příspěvek Co bychom měli vědět o surovinách v granulovaném krmivu. Příspěvek obsahuje informace, které jsou volným pokračováním  podrobných údajů o průmyslově vyráběném krmivu, uvedených v knize.

 

tlapka.jpg

11. února 2011
Na stránku Obsah (VI. kapitola), kde je zveřejněn celý obsah knihy včetně ukázek, byl přidán odkaz Seznam cviků měsíc po měsíci. Jednotlivé cviky, které jsou v knize vysvětleny a popsány, jsou zde seřazeny podle měsíců pro lepší přehled. Pokud knihu používáte jako manuál a kalendář vašich psích aktivit, věřím, že tento přehledný seznam uvítáte, v knížce není.

 

tlapka.jpg9. února 2011
Zaslali jste mi dvě další recenze na knihu, za které vám velice děkuji. Obě jsou uveřejněny v rubrice Recenze a názory.

 

tlapka.jpg8. února 2011
Do rubriky Informace pro vás byl přidán nový příspěvek Aby pes déle žil! Je o tom, jak ohodnotit index tělesné hmotnosti psa a správně zvolit krmnou a výživovou dávku, abyste svému čtyřnohému kamarádovi mohli dopřát delší a zdravější život.

Postupně bych chtěla v této rubrice zveřejňovat další příspěvky o nejnovějších poznatcích ve výživě a péči o psa u nás i v zahraničí.

 

tlapka.jpg15. ledna 2011
Webová stránka Můj nejlepší přítel byla uveřejněna 15. ledna 2011 a předcházela vydání knihy asi o 10 dnů.